Titles you rated
AkiraRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 4.0
Z-O-M-B-I-E-S 2Rated ★ 3.0
Z-O-M-B-I-E-SRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 0.5
EncantoRated ★ 3.5
Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5