Series
Ratings
158
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 1.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.0
My Beautiful ManRated ★ 3.0
Sweat and SoapRated ★ 3.0
Chucky Season 1Rated ★ 2.0
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 2.5
DearestRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 2.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5