Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0