Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.5