Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0