Titles you rated
Extreme OpsRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0