Movies
Ratings
59
Fists of LegendRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Nim's IslandRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0