Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Speed RacerRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
Batman & RobinRated ★ 3.0
The RundownRated ★ 3.0