Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0