Titles you rated
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Mr. TrotRated ★ 2.0
I'm a naturalRated ★ 2.5
Hot BrothersRated ★ 1.0
South Korean ForeignersRated ★ 2.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 2.5
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 2.5- Excessive ChallengeRated ★ 2.0
- Doctor WhoRated ★ 1.5
- Doctor WhoRated ★ 2.0
- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 3.0
- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 2.0