Titles you rated
Goblin SlayerRated ★ 3.0
Mieruko-chanRated ★ 3.0
Blend SRated ★ 2.0
NoragamiRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 2.5
Ending AgainRated ★ 2.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 3.0
순간포착 세상에 이런 일이Rated ★ 3.5
생활의 달인Rated ★ 3.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 1.5- Black ButlerRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.0- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5
MashleRated ★ 2.5- The Haunted House Season 1Rated ★ 2.5