Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Tomb RaiderRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
OuijaRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- At Cafe 6Rated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0