Movies
Ratings
529
LeonRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5