Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5