Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5