Movies
Ratings
317
RoboCopRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5