Movies
Ratings
374
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
DisobedienceRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0