Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.5
The Birth of a FamilyRated ★ 3.0- Last FlashmanRated ★ 4.5
- FriendsRated ★ 3.5
Kimcheed Radish CubesRated ★ 4.0- Happy WomanRated ★ 4.0
Bad CoupleRated ★ 4.0
Children in HeavenRated ★ 4.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.5
Wife ReturnsRated ★ 4.0- Korean Ghost StoriesRated ★ 3.5
- Bizarre BunchRated ★ 4.0
- Three MenRated ★ 4.0
Seoul 1945Rated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0- Late Night HospitalRated ★ 3.0
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 2.5
Hong Gil-dongRated ★ 3.5