Movies
Ratings
73
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0