Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- PilotRated ★ 1.0
Road to BostonRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.5