Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Airplane!Rated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5