Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0