Movies
Ratings
122
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 1.0
Reality BitesRated ★ 1.5- Be with MeRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 2.5- Polling DayRated ★ 5.0
- Feel Good StoryRated ★ 3.5
- 이발소 異氏Rated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
The Last of the Sea WomenRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
Notes on a ScandalRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
This Changes EverythingRated ★ 4.0
JudgementRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0