Series
Ratings
13
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
 
Poker FaceRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5- Unkind WomenRated ★ 4.0