Movies
Ratings
525
ChallengersRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Never Look AwayRated ★ 3.0
It's Not MeRated ★ 4.5
Paul & Paulette Take a BathRated ★ 3.5
The Story of SouleymaneRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
PoetryRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5