Movies
Ratings
38
SpiritwalkerRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.5
Happiest SeasonRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.0
TangledRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0