Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0