Titles you rated
Hoping to Give You a Big Hug TonightRated ★ 3.0
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0- Makanai Sou Season 2Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0- Cat TV Season 1Rated ★ 2.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5- Don't Forget MeRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0