Movies
Ratings
920
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Spring GardenRated ★ 1.0
The HoursRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.0