Movies
Ratings
156- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 1.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
ErasedRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 1.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 0.5
BleachRated ★ 1.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
BanG Dream Film LiveRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.5
Open Your EyesRated ★ 1.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0