Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 2.5
Kemono JihenRated ★ 2.5- Macross FRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
A Little Room for HopeRated ★ 0.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Kindaichi Shonen no Jikenbo: Kyuuketsuki Densetsu Satsujin JikenRated ★ 4.0
The Files of Young Kindaichi Season 2Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5