Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0