Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Cats' ApartmentRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5