Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
AlatristeRated ★ 3.0