Movies
Ratings
154
The ConjuringRated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0