Movies
Ratings
217
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0