Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
FanaticRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0