Titles you rated
Lorenzo's OilRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Ice PrincessRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
A Knight's TaleRated ★ 3.5
Sucker PunchRated ★ 2.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 4.5
G.I. JaneRated ★ 3.5
Daytime DrinkingRated ★ 5.0- Running WildRated ★ 2.0