Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0