Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0