Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0