Series
Ratings
28- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 5.0
- 신의 혀를 가진 남자Rated ★ 5.0
- Nemuri no MoriRated ★ 4.0
ShinzanmonoRated ★ 4.0
Addicted To MysteryRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0