Movies
Ratings
380
CruellaRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5