Series
Ratings
16
MedalistRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0