Movies
Ratings
30
BelieverRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0