Titles you rated
Mieruko-chanRated ★ 3.5
Aisarenakutemo BetsuniRated ★ 4.0
Phases of the MoonRated ★ 3.0
Sin and EvilRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0- God Seeks in ReturnRated ★ 3.0
A Bad SummerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0- AnalogRated ★ 4.0
FrontlineRated ★ 4.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
One Piece Film: GoldRated ★ 3.5- Yamikin Ushijima Kun the FinalRated ★ 3.0
Do Unto OthersRated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Part 3Rated ★ 3.5