Series
Ratings
94
Oats StudiosRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Open Your EyesRated ★ 3.0
AresRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
FutmallsRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0