Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0