Titles you rated
I Am The KingRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
PushRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0