Titles you rated
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
YouthRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Le Week-EndRated ★ 4.0
Woody Allen: A DocumentaryRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5